ACL Subaru EJ20/EJ22/EJ25 (Suits 52mm Journal Size) 0.25mm Oversized Rod Bearing Set - 4B8296A-.25
Sold Out
click to zoom in
  • Guaranteed Quality
    Best Parts Every Time
  • Expert Help
    Build Advisors Are Standing By
  • Secure Shopping
    SSL Verified
  • Worldwide Delivery
    Free shipping on most orders over $249 in US 48
ACL
SKU:
ds_BBBV_4B8296A-.25
UPC:
LTL:
N
MPN:
4B8296A-.25
5 customers are viewing this product
Out of Stock
ACL Subaru EJ20/EJ22/EJ25 (Suits 52mm Journal Size) 0.25mm Oversized Rod Bearing Set