King Subaru EJ20/EJ22/EJ25 (Thrust in #5 Position) Tri-Metal Perf Main Bearing Set - Size +0.25mm - MB5382XPG0.25
Sold Out
click to zoom in
  • Guaranteed Quality
    Best Parts Every Time
  • Expert Help
    Build Advisors Are Standing By
  • Secure Shopping
    SSL Verified
  • Worldwide Delivery
    Free shipping on most orders over $249 in US 48
King Engine Bearings
SKU:
ds_BJDV_MB5382XPG0.25
UPC:
MPN:
MB5382XPG0.25
LTL:
N
5 customers are viewing this product
Photo - Primary
Out of Stock
King Subaru EJ20/EJ22/EJ25 (Thrust in #5 Position) Tri-Metal Perf Main Bearing Set - Size +0.25mm